Skip to content

Sesja ciążowa. Sesja brzuszkowa. Ile kosztuje sesja ciążowa?

Profesjonalna sesja ciążowa – Gdańsk, Gdynia,Sopot i okolice.

Ciąża to jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w życiu kobiety, dlatego warto zadbać o piękną pamiątkę z tego okresu.

Na pewno pamiętasz uczucia jakie towarzyszyły Ci, gdy tylko dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży. Zdziwienie? Lęk? A na pewno ogrom szczęścia, miłości i wzruszenia jaki Cię ogarnął. Sesja ciążowa jest właśnie po to, aby za kilka lat móc przypomnieć sobie wszystkie emocje.

Kiedy wykonać sesję ciążową

 

Każdy brzuszek ciążowy pokazuje się trochę inaczej. Jednak najlepszym okresem na wykonanie sesji ciążowej jest zazwyczaj okres między 6 a 8 miesiącem ciąży. Wtedy zazwyczaj brzuszek jest już ładnie widoczny, a przyszła mama czuje się na tyle dobrze, że spokojnie taką sesję można wykonać.

Pamiętajcie jednak, że każda ciąża jest inna i obserwując siebie najlepiej będziecie widziały, czy brzuszek jest na tyle zaokrąglony żeby wykonać sesję ciążową. Z własnego doświadczenia wiemy, że nie należy czekać do ostatniego momentu, bo Nasz lokator (lub lokatorzy), może mieć odmienne od Nas plany i zapragnąć wyjść trochę wcześniej 😉

Gdzie możemy wykonać sesję ciążową?

Tak naprawdę możliwości jest wiele.

Jeżeli marzysz o sesji ciążowej w pięknej sukni, która idealnie podkreśla Twój wyjątkowy stan, to możemy wykonać ją w plenerze, w pięknych okolicznościach przyrody. Jeśli chodzi o porę dnia, to preferujemy sesje o wschodzie lub zachodzie słońca. Wtedy słońce nadaje fotografią cudownego, bajkowego klimatu.

Jeśli pogoda nie sprzyja możemy wykonać sesję także w studio.

Są też inne możliwości.

Możemy taką sesję np wykonać u Was w domu, tam gdzie czujecie się najswobodniej i najpewniej. Wasz dom, to Wasz azyl. Jest to idealna opcja zwłaszcza dla tych przyszłych mam, które nie za dobrze się czują lub lekarz nakazał oszczędzanie się, a bardzo chciałyby mieć profesjonalną fotograficzną pamiątkę z okresu ciąży. A może macie już dzieci i je też chcielibyście zabrać na taką sesję? Super pomysł!

Nie musicie bać się tego, jeśli myślicie, że Wasze mieszkanie “nie nadaje się na sesję”. Sesja ciążowa lifestyle ma pokazać przede wszystkim Wasze emocje i to na nich się zawsze skupiam. Nie przychodzę do Was robić zdjęć Waszym meblom, tylko Wam.

Sesję ciążową lifestyle można wykonać również “na mieście”. Możemy zrobić fotograficzny spacer, wybrać się na lody czy kawę. Na taki spacer oprócz całej Waszej rodziny możemy zabrać również Waszego czworonoga.

Czy na sesję ciążową mogę przyjechać z partnerem i dziećmi?

Oczywiście, że TAK! Sesja ciążowa nie musi być “tylko” sesją porterową. To jest Wasz wspólny czas oczekiwania na nowego członka rodziny, a moje fotografie są po to, żeby Waszą radość uwiecznić.

Czy posiadamy sukienki do sesji?

Tak, posiadamy garderobę ciążową i cały czas ją powiększamy. Wypożyczenie sukni jest już w cenie sesji więc nie musisz się martwić, że nie masz się w co ubrać.

Chciałabyś ubrać coś ze swojej szafy, ale nie jesteś pewna czy się nadaje? Nie ma problemu, chętnie doradzimy.

Kto wybiera ujęcia?

Zdjęcia z sesji brzuszkowej wybieracie sami z galerii wstępnie już obrobionych zdjęć.

Po wybraniu przez Was konkretnych ujęć my je “dopieszczamy” i zlecamy wydruki.

 

Dlaczego my?

Masz w Nas wsparcie począwszy od wyboru stylizacji, miejsca, po konkretne wskazówki już podczas sesji. Jeśli, to będzie Twoja pierwsza taka sesja, pomożemy Ci odpowiednio wyeksponować nie tylko brzuszek, ale i Twoją urodę.

Zawsze dbamy o swobodną atmosferę podczas sesji, chcemy aby było to dla Ciebie wyjątkowe przeżycie

Sesja ciążowa standard

800 zł

  • Czas trwania sesji 1 godzina
  • do 2 stylizacji
  • 10 zdjęć w formie cyfrowej oraz 10 wydruków 15*23 cm

Sesja ciążowa + sesja noworodkowa (rodzinna)

1400 zł

  • Dwa spotkania –  sesja ciążowa + sesja noworodkowa (rodzinna)
  • 30 zdjęć w formie cyfrowej oraz 30 wydruków (po 15 z każdej sesji) 15*23 cm
  • 1 fotoobraz 30×40 cm

Kontakt

Cześć!

Bardzo nam miło, że zdecydowaliście się do nas napisać. Możecie nam tutaj opisać wszystkie szczegóły, pomysły, które przychodzą Wam do głowy. Im więcej tym lepiej! Chętnie spotkamy się również na kawie, żeby pokazać Wam materiały i omówić wszystkie niezbędne szczegóły ?

Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie:

+48 607 894 861 - Małgosia
+48 605 118 848 - Wojtek
kontakt@butkus.pl

Kontakt

+48 607894861 - Małgosia
+48 605118848 - Wojtek
kontakt@butkus.pl