Skip to content

Fotograf ślubny Trójmiasto – Znajdź swojego idealnego artystę!

Cześć! Tutaj Małgosia i Wojtek. Trafiliście do nas, bo szukacie najlepszego fotografa i kamerzysty ślubnego na swoje wesele. Jeśli jesteś z okolic  Gdańska, Torunia, Olszyna czy Warszawy, to dobrze trafiliście.

fotograf Gdańsk, fotograf Warszawa, sesja wizerunkowa fotografa, Interiorum 1903, fotograf ślubny, kamerzysta ślubny

Niezapomniane chwile w każdym miejscu

Jako doświadczeni fotografowie i kamerzyści ślubni, mieliśmy przyjemność być świadkami i uczestnikami wielu wzruszających chwil. Każde miejsce, każda para jest wyjątkowa, a my staramy się w pełni dostosować do Waszych oczekiwań i stworzyć zdjęcia i filmy ślubne, które będą oddawały emocje tego wyjątkowego dnia.

fotograf Gdańsk, fotograf Warszawa, sesja wizerunkowa fotografa, Interiorum 1903, fotograf ślubny, kamerzysta ślubny

Czy zdecydować się na jeden z działających wspólnie duetów foto-video? Czy może lepiej wynająć dwie osobne firmy?

Postaw na zgrany duet!

Planowanie ślubu i wesela jest wyjątkowym czasem w życiu każdej pary. Wszystkie Pary Młode chcą, aby każdy detal tego dnia był doskonały i idealnie dopracowany. Dlatego wiele czasu poświęcamy na przygotowania do tego dnia. Na liście najważniejszych rzeczy do załatwienia znajduje się wybór fotografa i kamerzysty. To właśnie oni mają uwiecznić na swoich filmach i fotografiach najpiękniejsze chwile z naszej uroczystości. Dlatego też, często rezerwujemy ich usługi zaraz po zarezerwowaniu sali weselnej. Jeśli marzymy o tym, by mieć zarówno piękne zdjęcia, jak i film ślubny, stajemy przed dylematem: czy zdecydować się na duet foto-video, czy może lepiej wybrać dwie osobne firmy? Dziś postaramy się pomóc Wam w podjęciu tej ważnej decyzji. Byście mogli cieszyć się wspomnieniami z Waszego ślubu przez wiele lat.

Razem czy jednak osobno?

Oczywiście, każde rozwiązanie ma swoje zalety jak i wady, jednakże my jako małżeństwo od lat zajmujące się fotografią i filmem ślubnym uważamy, że wspólne działanie przynosi najwięcej korzyści. Jako małżeństwo znamy się od lat i tworzymy zespół nie tylko biznesowy, ale jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi , którzy doskonale rozumieją swoje style pracy. Dzięki temu nasza współpraca jest płynna i każdy z nas wie, jak doskonale uzupełniać się nawzajem. Rzadko zdarza się, abyśmy wepchnęli się sobie wzajemnie w kadr, co gwarantuje, że na naszych materiałach nie zobaczycie przypadkowych osób. Posiadamy również bogate doświadczenie w pracy na różnych wydarzeniach, co pozwala nam uniknąć niepotrzebnych zakłóceń podczas pracy. Wreszcie, pracując razem na co dzień, nie przeszkadzamy sobie wzajemnie, co jest dużo łatwiejsze niż w przypadku osób, które spotykają się po raz pierwszy na danym weselu. Dzięki temu możemy zagwarantować, że wasz wielki dzień będzie uwieczniony nie tylko w sposób profesjonalny i pełen emocji, ale też bez ryzyka wpadki związanej z drugą osobą w kadrze.

Jedna firma – jeden styl

Podczas organizacji wesela, z pewnością zależy Wam na tym, aby wszystkie elementy dnia ślubu tworzyły spójną całość. Zaproszenia, winietki, kwiaty – wszystko jest długo i starannie dobierane pod kątem kolorystyki i stylu. Dlatego tak ważne jest, aby także zdjęcia i film ślubny harmonijnie ze sobą współgrały. Zatrudniając oddzielnie fotografa i kamerzystę może zdarzyć się, że efekt końcowy będzie niespójny. Istnieje ryzyko, że jakość zdjęć lub filmu może być niezadowalająca, co może zepsuć radość z tego dnia oraz zmarnować wszystkie starania podczas przygotowań. Rozwiązaniem zatem jest zatrudnienie fotografa i kamerzysty, którzy wspólnie pracują. Dzięki temu nie tylko dbają o dokumentację uroczystości ślubnej, ale również wspólnie zajmują się obróbką materiałów. W rezultacie otrzymujecie zdjęcia i film, które idealnie się uzupełniają, opowiadając tę samą historię miłości w sposób piękny i spójny.

fotograf Gdańsk, fotograf Warszawa, sesja wizerunkowa fotografa, Interiorum 1903, fotograf ślubny, kamerzysta ślubny

Logistyka jest ważna

Niekiedy ludzie nie doceniają jeszcze jednego ważnego aspektu, który przemawia za wyborem małżeńskiego duetu fotograficzno – filmowego. Mianowicie chodzi tu o sprawy formalne i inne tego typu kwestie. Zatrudnienie jednej firmy oznacza między innymi jedną umowę, a to z kolei oznacza mniej bieganiny związanej z załatwianiem formalności. Może to być ogromne ułatwienie podczas gorączkowych przygotowań do dnia ślubu. Szczególnie cieszyć będą się pary mieszkające w innej miejscowości niż ta, w której odbywa się ceremonia lub osoby mieszkające za granicą Polski. Fotograf i kamerzysta na wesele, którzy pracują razem, także lepiej dopasują swoje godziny pracy oraz czas przyjazdu na miejsce uroczystości ślubnej. Co minimalizuje ryzyko opóźnień lub problemów z dotarciem na czas. To zawsze mniej stresu dla Was w dniu ślubu oraz podczas przygotowań, gdzie stresu nigdy nie brakuje. Czas, który zaoszczędzicie dzięki temu, że spotkanie z fotografem i kamerzystą odbędzie się w jednym miejscu i o tej samej porze, może okazać się kluczowy.

Dobry kontakt, to podstawa

Korzyści organizacyjno-logistyczne wynikające ze współpracy z małżeńskim duetem odpowiedzialnym za zdjęcia i film to nie tylko mniej formalności, ale również ułatwienie kontaktu. Nie musicie przesyłać osobnych maili do każdego z nas, wystarczy jedna skrzynka pocztowa lub mail, a przepływ informacji będzie zachowany. Gdy kontaktujecie się z jednym z nas, ustalenia z pewnością zostaną przekazane drugiej osobie. Już przed samą uroczystością umawiamy się z Wami na spotkanie lub rozmowę telefoniczną na której omawiamy wszystkie szczegóły dnia ślubu, co ułatwia wypracowanie wspólnej wizji. To może się wydawać drobny szczegół, ale w trakcie gorączkowych przygotowań docenicie tę prostotę kontaktu i planowania.

Łatwiejszy odbiór materiałów

Dodatkowo, jeśli chodzi o odbiór gotowych zdjęć i filmu ślubnego, zdecydowanie lepiej jest mieć do czynienia z jednym dostawcą. Wspomnieliśmy już, że już na etapie obróbki i montażu, partnerzy z pewnością będą sobie wzajemnie pomagać. Będą także utrzymywać stały kontakt, co zapewnia nie tylko spójność końcowego materiału, ale także jego gotowość w podobnym czasie. Ponadto, jeszcze raz warto podkreślić, że wszystkie formalności mogą być załatwione podczas jednej wizyty w siedzibie naszej firmy. Warto to podkreślać ponieważ widzieliśmy już wiele par, które były bardzo wdzięczne za taką wygodę. Kiedy w kalendarzu pojawiają się spotkanie z zespołem, dekoratorem i florystą, dobrze jest, gdy choć te z fotografem i kamerzystą ślubnym można połączyć w jedno.

fotograf Gdańsk, fotograf Warszawa, sesja wizerunkowa fotografa, Interiorum 1903, fotograf ślubny, kamerzysta ślubny

Oszczędność czasu

Jedną z największych korzyści jest oszczędności czasu, jaką zapewnia wybór małżeńskiego duetu fotografa i kamerzysty. Zaczyna się to już przed podpisaniem umowy. Para Młoda stoi przed wyzwaniem jakim jest przejrzenia ofert usługodawców, zanim podejmie decyzję o konkretnych osobach odpowiedzialnych za dokumentację ich wesela. To zadanie wydaje się być prostym, ale przeglądanie setek zdjęć w portfolio oraz ofert z cennikami może zająć wiele czasu i energii. Jednak, wybierając fotografa i kamerzystę ślubnego jako duet, proces ten staje się znacznie łatwiejszy. Już na początku poszukiwań eliminujemy wiele jednoosobowych firm z naszej listy. Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się na jednego fotografa ślubnego, możemy od razu zaufać również kamerzyście. Eliminuje to konieczność dalszego poszukiwania. Pary pracujące razem zazwyczaj reprezentują podobny poziom umiejętności oraz styl, więc jeśli podobały się Wam prace jednej osoby, szanse na to, że również przypadną Wam do gustu prace drugiej, są bardzo wysokie.

Fotograf i kamerzysta z jednej firmy – najlepszy wybór na ślub wyjazdowy

Fotograf i kamerzysta ślubny z jednej firmy to najlepsze rozwiązanie jeśli planujecie ślub wyjazdowy. Redukcja liczby firm, z którymi współpracujecie, staje się jeszcze bardziej istotna, gdy ślub ma odbyć się w miejscowości odległej od miejsca zamieszkania Waszego i Waszych gości. Ciągle rośnie popularność ślubów wyjazdowych. Stają się one coraz bardziej popularne, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Marzycie o ślubie w górach czy na greckiej plaży? Jeśli Wasz budżet na to pozwala, nie ma ku temu przeciwwskazań. Ale wtedy pojawia się dylemat czy zabierać usługodawców ze sobą czy znaleźć ich już na miejscu. Niezależnie od Waszego wyboru – fotograf i kamerzysta na wesele będą lepiej się sprawdzać, jeśli pochodzą z jednej firmy. Jeśli planujecie zabrać ich ze sobą, to logistyka zorganizowania noclegu i wyżywienia na pewno będzie ułatwiona.

Przyjaciele w pracy i poza nią

Zgrany małżeński duet, który zna się od lat, to gwarancja udanej współpracy. Odbije się to, nie tylko na braku przypadkowych zakłóceń w pracy, o którym już wspominaliśmy. Wspieramy się wzajemnie radą i pomocą w kwestiach zawodowych. Dzięki temu proces pracy staje się jeszcze bardziej efektywny – zawsze możemy liczyć na pomoc partnera w razie wątpliwości. My, jako małżeństwo codziennie wspieramy się nawzajem w naszej pracy, jednocześnie szanując naszą indywidualność oraz oferując wsparcie. Dzięki temu wszystko przebiega płynnie, pary szybko otrzymują gotowy materiał, a my utrzymujemy wysoki poziom naszych usług. Wspólnie jest nam też łatwiej radzić sobie z trudnymi i nieoczekiwanymi sytuacjami. Jest to powodem dlatego tak wielu fotografów i kamerzystów decyduje się na założenie wspólnych firm. Efektem udanej współpracy jest przede wszystkim Wasze zadowolenie.

fotograf Gdańsk, fotograf Warszawa, sesja wizerunkowa fotografa, Interiorum 1903, fotograf ślubny, kamerzysta ślubny

W duecie można więcej

Firmy składające się z małżeńskich duetów fotografów i filmowców ślubnych, często mogą zaoferować interesujące dodatki. Oprócz standardowego reportażu ze ślubu i wesela oraz plenerowej sesji poślubnej, mogą to być sesje narzeczeńskie lub podziękowania dla rodziców w formie filmu. W przypadku osobnych firm nie zawsze udaje się zgrać terminy. Fotograf i kamerzysta na wesele, którzy pracują razem, nie mają również problemu z tym, aby filmowiec uczestniczył w sesji zdjęciowej, także podczas sesji plenerowej. Efekty takiej współpracy są naprawdę imponujące. Filmy nagrane podczas sesji plenerowej lub narzeczeńskiej doskonale komponują się z teledyskiem ślubnym, a zdjęcia ślubne nabierają niecodziennego filmowego wyrazu. Wszystkie filmy i zdjęcia, są również wspólnie obrabiane i montowane, co przynosi naprawdę spektakularne efekty. Wybierając duet fotografa i filmowca na swój ślub, warto zapytać, czy oferują dodatkowe ciekawe usługi filmowe lub fotograficzne.

W pakiecie łatwiej o wolny termin

W dzisiejszej branży ślubnej często problemem są terminy. Choć dostępnych usługodawców jest naprawdę wiele, ci najlepsi często mają kalendarz zaplanowany nawet na 2-3 lata do przodu. Dlatego też koordynacja wielu usług na jedną konkretną datę może być nie lada wyzwaniem. Gdy już zarezerwujecie salę, konieczne jest znalezienie zespołu lub DJ, florysty, oraz oczywiście fotograf i kamerzysty z wolnym terminem. Na szczęście duety zazwyczaj mają wspólny wolny terminy dla obu osób z pary. Oczywiście, nie jest to reguła. Czasem każde z nas może być zajęte osobno. Jednak z dużym prawdopodobieństwem możecie liczyć na to, że jeśli fotograf ma wolny termin, to i kamerzysta również go będzie miał. Dzięki temu możecie załatwić dwie sprawy naraz i odhaczyć kolejne dwa punkty w waszym ślubnym harmonogramie.

Po prostu lubimy być razem!

Może ten punkt wydać się Wam zabawny, ale taka właśnie jest prawda. Jednym z powodów, dla których zaczęliśmy pracować razem była chęć wspólnego spędzania czasu. Dlatego też zachęcamy Was do wybierania duetów. My jako małżeństwo lubimy pracować razem i świetnie się dogadujemy. To samo dotyczy prawdopodobnie każdej innej firmy tego typu. Dlaczego w ogóle o tym wspominamy? Kiedy fotograf i kamerzysta ślubny dobrze się dogadują i lubią wspólną pracę, wtedy panuje przyjemna atmosfera. Czego odzwierciedleniem są w gotowe zdjęciach i filmy. Oraz odwrotnie, jeśli przypadkowy fotograf i kamerzysta z jakiegoś powodu nie dogadają się, to może przełożyć się to na finalny materiał. Nikt tego nie chce! Dlatego właśnie warto postawić na takich ludzi, którzy na pewno się lubią i potrafią dobrze współpracować w każdej sytuacji.

Fotograf i kamerzysta z jednej firmy, to jedyny słuszny wybór

Jak widać, przy wyborze fotografa i kamerzysty ślubnego warto rozważyć wybór osoby z jednej firmy. Taka decyzja niesie za sobą same korzyści, zarówno jeśli chodzi o współpracę, jak i organizację. Każdy etap, począwszy od wyboru firmy, przez podpisanie umowy, aż po odbiór materiałów, staje się prostszy, gdy fotograf i kamerzysta na wesele współpracują ze sobą. To dotyczy się również nas. Znamy się od wielu lat i wykonaliśmy razem już naprawdę wiele projektów. Kochamy pracować razem! Co przekłada się oczywiście na jakość zdjęć i filmu, co z kolei jest korzyścią dla Was. Podsumowując – jeśli tylko macie taką możliwość, namawiamy Was, aby wybrać nie dwie całkowicie obce sobie osoby do współpracy, lecz zgrany duet.

 

fotograf Gdańsk, fotograf Warszawa, sesja wizerunkowa fotografa, Interiorum 1903, fotograf ślubny, kamerzysta ślubny

Gdańsk – miasto nieskończonych możliwości

Gdańsk oferuje nieograniczone możliwości – eleganckie sale weselne, miejskie parki, industrialne krajobrazy, a nawet dachy wieżowców oraz oczywiście nadmorskie plaże! Tutaj możecie zorganizować ślub dokładnie w Waszym stylu!

fotograf Gdańsk, fotograf Warszawa, sesja wizerunkowa fotografa, Interiorum 1903, fotograf ślubny, kamerzysta ślubny

Czym kierować się przy wyborze fotografa i kamerzysty ślubnego?

Wybór fotografa i filmowca ślubnego, to kluczowa decyzja podczas organizacji ślub. Dlatego warto poświęcić jej odpowiednio dużo czasu. Warto przede wszystkim zweryfikować portfolio fotografa i kamerzysty, obejrzeć pełne reportaże ślubne, a nie tylko pojedyncze zdjęcia na Instagramie. Doświadczenie, komunikatywność oraz elastyczność to także kluczowe cechy, na które warto zwrócić uwagę.

fotograf Gdańsk, fotograf Warszawa, sesja wizerunkowa fotografa, Interiorum 1903, fotograf ślubny, kamerzysta ślubny

Pozwólcie Nam opowiedzieć Waszą historię

Nasze podejście do fotografii i filmu ślubnego, to nie tylko robienie  zdjęć – to stworzenie dla Was prawdziwej opowieści. Chcemy uchwycić Was takimi, jakimi jesteście – pięknych, naturalnych, pełnych emocji. Każda chwila Waszego ślubu jest dla nas wyjątkowa, dlatego chcemy ją uwiecznić w najpiękniejszy możliwy sposób.

fotograf_gdansk_0008_1

Wybierzcie mądrze, aby zachować niezapomniane wspomnienia

Wybór fotografa i kamerzysty ślubnego, to jeden z kluczowych elementów planowania Waszego ślubu. Dlatego przeglądajcie portfolio fotografa I filmowca ślubnego, rozmawiajcie z potencjalnymi kandydatami i wybierzcie te osoby, z którymi będziecie mieli najlepsze flow. Pamiętajcie, że cena nie zawsze idzie w parze z jakością, dlatego warto dokładnie przeanalizować oferty i wybrać tych, którzy najlepiej odpowiedzą Waszym oczekiwaniom.

Jeśli Nasze podejście i styl fotografii I filmu ślubnego przypadają Wam do gustu, serdecznie zapraszamy na kawę, aby się lepiej poznać. Chętnie opowiemy więcej o swojej ofercie i wspólnie stworzymy niezapomnianą pamiątkę z Waszego ślubu w Trójmieście!

fotograf Gdańsk, fotograf Warszawa, sesja wizerunkowa fotografa, Interiorum 1903, fotograf ślubny, kamerzysta ślubny